HEM kursiyerlerinin maharetli elleri harıl harıl çalışıyor

HEM kursiyerlerinin maharetli elleri harıl harıl çalışıyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Şehit J. Onb. Muhammed Can Biçici Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda kursiyerlerin ürettikleri el işi, göz nuru ürünlerin çeşitliliği her geçen yıl daha artıyor. Merkezde açılan ve genelde bayanların büyük ilgi gösterdiği el sanatları kurslarında Kapadokya bölgesinin en önemli simgelerinden sıcak hava balonları, peçetelikler, […]

 HEM kursiyerlerinin maharetli elleri harıl harıl çalışıyor

03.02.2023 - 10:38

Güncelleme : 03.02.2023 - 10:38

HEM kursiyerlerinin maharetli elleri harıl harıl çalışıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Şehit J. Onb. Muhammed Can Biçici Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda kursiyerlerin ürettikleri el işi, göz nuru ürünlerin çeşitliliği her geçen yıl daha artıyor.

Merkezde açılan ve genelde bayanların büyük ilgi gösterdiği el sanatları kurslarında Kapadokya bölgesinin en önemli simgelerinden sıcak hava balonları, peçetelikler, örgü hayvan motifleri de dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da ev ekonomilerine katkı sağlamak isteyen bayanların büyük ilgi gösterdikleri el sanatları içerikli kurslara ilginin arttığı gözleniyor. El becerilerini geliştiren bayanların maharetli elleri harıl harıl çalışmaya devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın