Hayattaki ilk öğretmenimiz Analarımızın günü kutlu olsun

Hayattaki ilk öğretmenimiz Analarımızın günü kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, hayattaki ilk öğretmenimiz tüm Annelerin gününü kutladı. Gülen, “Daha doğmadan çocuklarına besledikleri şefkatle hayattaki ilk dostumuz, ilk arkadaşımız, ilk öğretmenimiz olan annelerimizin yüreklerinde taşıdıkları sevgiyi tarif etmek ve verdikleri emeklerin hakkını ödemek mümkün değildir. Bu nedenle onlar için ne […]

 Hayattaki ilk öğretmenimiz Analarımızın günü kutlu olsun

09.05.2021 - 11:40

Güncelleme : 09.05.2021 - 11:40

Hayattaki ilk öğretmenimiz Analarımızın günü kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, hayattaki ilk öğretmenimiz tüm Annelerin gününü kutladı.

Gülen, “Daha doğmadan çocuklarına besledikleri şefkatle hayattaki ilk dostumuz, ilk arkadaşımız, ilk öğretmenimiz olan annelerimizin yüreklerinde taşıdıkları sevgiyi tarif etmek ve verdikleri emeklerin hakkını ödemek mümkün değildir. Bu nedenle onlar için ne yapsak azdır. Bizler de en değerli varlıklarımız annelerimize sonsuz sevgi ve saygı duyarak onların her zaman yanında olmalı, zor günlerini ve tüm güzellikleri onlarla paylaşabilmeliyiz. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle benzersiz ve karşılıksız sevginin, sabrın, hoşgörünün en masum ve en temiz duygularla buluştuğu annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, başta en değerli varlıkları olan evlâtlarını vatanımızın bekâsı için adayan şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimize saygı ve şükrânlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın