Hatırası var…

Hatırası var… NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de çeyrek asrı geçen bir süredir radyo programı yapan, görme engelli bir insanın azmedince neler yapabileceğinin en iyi göstergelerinden biri haline gelen Ömer Kavak, içerisine binip süremese de aracına adeta evladı gibi bakıyor. 93 model serçesini her yıl Temmuz ayında cilasını bizzat kendisi yapan, 77 yaşındaki görme engelli Ömer Kavak, vefatından önce […]

 Hatırası var…

03.08.2021 - 13:07

Güncelleme : 03.08.2021 - 13:07

Hatırası var…

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de çeyrek asrı geçen bir süredir radyo programı yapan, görme engelli bir insanın azmedince neler yapabileceğinin en iyi göstergelerinden biri haline gelen Ömer Kavak, içerisine binip süremese de aracına adeta evladı gibi bakıyor.

93 model serçesini her yıl Temmuz ayında cilasını bizzat kendisi yapan, 77 yaşındaki görme engelli Ömer Kavak, vefatından önce eşinin kullandığı aracını satmayıp torununa hediye etmeyi planlıyor.

Vefat eden eşinden hatıra olarak gördüğü aracıyla zaman zaman yeğeniyle birlikte gezmek ve çeşitli ihtiyaçlarını görmek için kullandıklarını söyleyen Ömer Kavak, “Her yeri orijinal arabamı seviyorum” diyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın