Hak-İş Nevşehir’de güçleniyor

Hak-İş Nevşehir’de güçleniyor NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş sendikasıyla birlikte Nevşehir’de daha güçleniyor. Kadın, Türk Dünyası, Kültür ve Sanat, Filistin ve Kudüs’e destek komitelerini oluşturan Hak-İş sendikası sendikal teşkilatlanma çalışmalarını da hızla sürdürüyor. İlgili Haber Demir neye göz kırpıyor? Hak-İş İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu, “Ekibimizi güçlendiriyoruz. […]

 Hak-İş Nevşehir’de güçleniyor

03.06.2022 - 9:48

Güncelleme : 03.06.2022 - 9:48

Hak-İş Nevşehir’de güçleniyor

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş sendikasıyla birlikte Nevşehir’de daha güçleniyor.

Kadın, Türk Dünyası, Kültür ve Sanat, Filistin ve Kudüs’e destek komitelerini oluşturan Hak-İş sendikası sendikal teşkilatlanma çalışmalarını da hızla sürdürüyor.

Hak-İş İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu, “Ekibimizi güçlendiriyoruz. Genel merkezimizin takdirleriyle; Kadın Komitemizin, Türk Dünyası Komitemizin, Kültür ve Sanat Komitemizin, Filistin ve Kudüs’e Destek Sendikal Dayanışma Komitemizin atamalarını gerçekleştirdik. Rabbim hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hep Birlikte Güçlüyüz, Daha da Güçlü Olacağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın