Hacıbektaş Rifat Kartal Huzurevindeydiler

Hacıbektaş Rifat Kartal Huzurevindeydiler NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı M. Fatih Mutlu, Hacıbektaş ilçesinde bulunan Rifat Kartal Huzurevindeydi. Sendika üyelerini ziyaret edip kendilerine sendikanın ferdi kaza sigortalarını teslim eden Başkan Mutlu, “Üyelerimiz ile sözleşme süreci ve çalışma hayatına ilişkin istişarelerde bulunduk. Sendikamızın üyelerimiz için 60.000 değerindeki Ferdi Kaza Sigortası […]

 Hacıbektaş Rifat Kartal Huzurevindeydiler

27.05.2021 - 12:04

Güncelleme : 27.05.2021 - 12:04

Hacıbektaş Rifat Kartal Huzurevindeydiler

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı M. Fatih Mutlu, Hacıbektaş ilçesinde bulunan Rifat Kartal Huzurevindeydi.

Sendika üyelerini ziyaret edip kendilerine sendikanın ferdi kaza sigortalarını teslim eden Başkan Mutlu, “Üyelerimiz ile sözleşme süreci ve çalışma hayatına ilişkin istişarelerde bulunduk. Sendikamızın üyelerimiz için 60.000 değerindeki Ferdi Kaza Sigortası sertifikalarımızı takdim ettik. Güler yüzleri ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.Hep birlikte daha güçlüyüz. Yapacak çok işimiz var” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın