Hac eğitim seminerleri yapıldı

Hac eğitim seminerleri yapıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğünce Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 yılı Hac Organizasyonu ve özel acenteleri ile kutsal topraklara gidecek hacı adaylarına yönelik “Hac Eğitim Seminerleri” yapıldı. Haziran ayında yola çıkacak olan hacı adaylarının, hac ibadetini eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmelerini temin etmek amacıyla İl Müftülüğü Konferans Salonunda 6-8 Haziran tarihlerinde düzenlenen eğitim […]

 Hac eğitim seminerleri yapıldı

11.06.2022 - 9:37

Güncelleme : 11.06.2022 - 9:37

Hac eğitim seminerleri yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğünce Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 yılı Hac Organizasyonu ve özel acenteleri ile kutsal topraklara gidecek hacı adaylarına yönelik “Hac Eğitim Seminerleri” yapıldı.

Haziran ayında yola çıkacak olan hacı adaylarının, hac ibadetini eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmelerini temin etmek amacıyla İl Müftülüğü Konferans Salonunda 6-8 Haziran tarihlerinde düzenlenen eğitim seminerleri tamamlandı.

3 gün devam eden seminerlerde 81’i Diyanet İşleri Başkanlığı, 93’ü acenteler olmak üzere 174 hacı adayına çeşitli konularda eğitimler verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın