logo

15 Nisan 2019

“Yavru Kurtlar” Ocak’ta buluştu

“Yavru Kurtlar” Ocak’ta buluştu

“Yavru Kurtlar” Ocak’ta buluştu

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından başlatılan “Baba beni Ocağa götür” kampanyası kapsamında çocuklar için etkinlik düzenlendi.

Yeni hizmet binasının teras kısmında gerçekleştirilen etkinlikte yavru kurtlar doyasıya eğlenirken, çocuklara özel oyunlarda düzenlendi. Sandalye kapmaca, elma yeme, dark atma, yoğurt içerisinde para bulma, Hacivat karagöz oyunlarının yanı sıra palyaçoların çocukları doyasıya eğlendirdiği programda, anne ve babalarda büyük keyif aldı.

Yaklaşık 2 saat süren bu etkinlik sonunda etkinliğe imza atan Ocak Başkanı Ali Türker ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerini dile getiren anne ve babalar, bu tür etkinliklerin sıklıkla düzenlenmesi gerektiğine değinerek, teşekkürlerini ilettiler.

Ülkü Ocakları Nevşehir il Başkanı Ali Türker ise, “Bu tür etkinlikleri yaparken özellikle yaş guruplarını ayırmaksızın, gençlerimizin milli ve manevi değerlene bağlı şekilde yetişmesini hedefliyoruz. İlerleyen günlerde bu tür programlarımız devam edecek. Cenabı Allah ömür verdiği sürece insanların Ülkü Ocaklı olmaları için mücadele edeceğiz. Allah birliğimizi dirliğimiz bozmasın inşallah. Daha yapacak çok işimiz var. “ dedi.

Etkinlik sonunda ise çocuklara pamuk şeker ve mısır ikramında bulunuldu .

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.