logo

reklam
12 Haziran 2017

ÜNVER VE MİLLETVEKİLLERİ KARDEŞLİK İFTARI’NDA YETİMLERLE BULUŞTU

ÜNVER VE MİLLETVEKİLLERİ KARDEŞLİK İFTARI’NDA YETİMLERLE BULUŞTU

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER VE MİLLETVEKİLLERİ KARDEŞLİK İFTARI’NDA YETİMLERLE BULUŞTU

Nevşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15. günü dolayısıyla yetimlere yönelik olarak Kardeşlik İftarı düzenlendi.

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde Dünya Yetimler Günü dolayısıyla düzenlenen ‘Kardeşlik İftarı’ Nevşehir’de Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Nevşehir Konağı’nda organize edilen iftar programına AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile yetim çocuklar ve aileleri katıldı.

Yapılan iftar yemeği duasının ardından konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Böyle mübarek günler, insanların bir araya gelip kucaklaşmasında dostluğunda ve kardeşliğinde çok önemli vesilelerdir. Önemli olan birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde bunu yapabilmektir. Hayatını zorla idame ettiren insanlarımızın tamamının arkasındayız, onların güvencesi biziz Allah’ın izniyle. Hiç endişeniz olmasın. Ne zaman başınız sıkıntıya düşse, herhangi bir problemle karşılaşsanız her zaman yanınızdayız, arkanızdayız. Hiçbir şekilde boynunuzu öne eğmeyin, yanınızla bir irade var, bu devletin gücü var, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü var arkanızda. Sizlerin dertleriyle dertlenen kardeşleriniz var arkanızda.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.