logo

14 Nisan 2017

Uğur’dan Polis Haftası’nda Anlamlı Plaket

Uğur’dan Polis Haftası’nda Anlamlı Plaket

Uğur’dan Polis Haftası’nda Anlamlı Plaket

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Polis Haftası sebebiyle ziyaret ettiği Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a plaket takdim etti.

Mehmet Artunay’ın Nevşehir’de Emniyet Müdürü olarak göreve başladığı günden beri uyuşturucuyla amansız bir mücadele verdiğini belirten Uğur, bu kapsamda Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Plaket takdiminde konuşan Uğur, “Nevşehir’de Emniyet Müdürü olarak göreve başladığında ‘ben oturan bir müdür olmayacağım’ diyerek bizlere hasret olduğumuz bir sözü veren Mehmet Artunay müdürümüz o günden beri Nevşehir’in her bölgesinde huzuru tesis etmek adına inanılmaz güzel çalışmalara imza attı. Huzuru tesis ederken de uyuşturucuyla mücadele ederek bu şehrin insanına inanılmaz bir güven aşıladı, şehrimizi adeta temizlemeye başladı kendisine teşekkür ediyoruz. Rabbim müdürümüzün ve emniyet teşkilatımızın tüm personelinin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi’nin plaket takdiminden duyduğu memnuniyeti belirten Emniyet Müdürü Artunay, “Daha önce görev yaptığım illerde olduğu gibi Nevşehir’de de uyuşturucuyla mücadele diyoruz, henüz bu mücadelenin başında olmamıza rağmen bizlere bu plaketi böylesine önemli bir haftada takdim eden Mustafa Uğur ve yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu mücadele daha da kapsamlı hale gelecek ve Nevşehir’de uyuşturucu denilen illeti söküp atacağız” şeklinde konuştu.

Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ziyaret sonrası şehrimizde görev yapan polisleri görev yaptıkları birimde ziyaret ederek Polis Haftası dolayısıyla karanfil hediye etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.