logo

18 Ocak 2017

Uğur’dan Kaymakam Maraşlı’yı Ziyaret Etti

Uğur’dan Kaymakam Maraşlı’yı Ziyaret Etti

Uğur’dan Kaymakam Maraşlı’yı Ziyaret Etti

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki Ürgüp ilçe temsilcisi Hasan Fındıklı Ürgüp Kaymakamı’nı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Kısa bir süre önce Ürgüp Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Maraşlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki Ürgüp ilçe temsilcisi, Kaymakam Maraşlı’ya hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra Ürgüp ilçesinde eğitimdeki başarının artması noktasında yapılacaklar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette konuşan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Ürgüp ilçemizde bugüne kadar hem eğitimdeki başarının artması hem de ilçedeki sosyal ve kültürel etkinliklerimiz ile Ürgüp ilçesinde faal bir sendikacılık hayatı sürdürmeye, Ürgüp ilçesine gösterdiğimiz önemi ortaya koyma adına çalışmalarımızı sürdürdük. Bu minvalde Türk Eğitim-Sen üyesi müdürlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitimcilerimiz bugüne kadar Ürgüp’ün güzel şeylerle anılması adına elinden gelen gayreti fazlasıyla gösterdiler bundan sonra da aynı gayreti göstereceklerdir. Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi olarak ilçemizde gerek okullarımızın gerekse de kaymakamlığımızın bizlere yükleyeceği sorumluluklarda üzerimize düşeni yapmak adına her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Kaymakam Maraşlı ise Türk Eğitim-Sen heyetine gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretten ötürü teşekkür ederek çeşitli görüş ve düşüncelerini paylaştı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.