logo

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KİTAPLARI YAZARLARIYLA BULUŞTU

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KİTAPLARI YAZARLARIYLA BULUŞTU

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KİTAPLARI YAZARLARIYLA BULUŞTU

Özel Altınyıldız Koleji değerli konuşmacı ve yazarlarla birlikte olmaya devam etmektedir.

Nevşehir’de Üniversite sınavlarında bütün dallarda ilk dereceleri alan Altınyıldız Koleji, TRT Haber Akıllı Tercih Program yapımcısı İşler Kitapevi Yayın Denizi Yazarı, Sayın Hüseyin Aslantürk ;Çap Yayınları Kitap Yazarları Sayın Oğuz Gümüş ,Sayın Ömer Faruk Çetinkaya  ve Sayın Mehmet Zor ile buluştu.

Sayın Aslantürk, Altınyıldız Koleji öğrencilerine çeşitli etkinlik, sunum ve yaşanmışlıklarla sınav yolculuklarından yola çıkarak somut örnekler vermiş ve öğrencileri motive etmeyi başarmıştır.9.,10.,11. Ve 12. Sınıf öğrencilerine şartlar ne olursa olsun vazgeçilmemesi gerektiğini, çalışmanın zorunluluğunu ve alın terinin önemi çok güzel örneklerle ortaya koymuştur.Bütün öğrencileri ayağa kaldırarak motivasyon egzersizi yaptıran Hüseyin Aslantürk, Altınyıldız Koleji öğrencilerinin takdirini kazanmıştır.

Ayrıca Yayın Denizi Koordinatörleri Oğuz GÜMÜŞ ve Mehmet ZOR Altınyıldız Koleji öğrencilerine çalışmanın zorlukları ve başarmanın önemi konusunda bilgiler vererek konuşmalarını tamamlamışlardır.

İşler Yayın Grubunun organize ettiği söyleşinin sonunda bütün yazarlar,bütün öğretmenler ve öğrenciler bir araya gelerek program sonlanmıştır.

Özel Altınyıldız Koleji olarak bu güzel söyleşinin gerçekleştirilmesini sağlayan Yazarlarımıza ve İşler Yayın Gurubuna teşekkür eder, saygılar sunarız.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.