logo

reklam
14 Haziran 2019

İl spor merkezleri 29 Haziran’da açılacak

İl spor merkezleri 29 Haziran’da açılacak

İl spor merkezleri 29 Haziran’da açılacak

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinde kurulan kayıt bürolarında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) kayıtlar başladı.

Sporu toplum içinde alışkanlık haline getirebilmek, öncelikle çocuk ve gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek, sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, vatanını milletini seven hoşgörülü, arkadaşlık duyguları gelişmiş, iyiyi güzeli seven elit sporcular yetiştirip uluslararası alanda üstün başarılar elde edebilecek yetenekli sporcular yetiştirilmesi amacıyla İl Spor Merkezleri kayıtları başlamış olup 29 Haziran 2019 Cumartesi günü Saat 13.00’de Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda açılışı yapılacak.

2019 yılı İl Spor Merkezlerinde Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Dağcılık, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Özel Sporcular, Satranç, Su Topu, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme spor dallarında faaliyet gösterilecek.

İl Spor Merkezlerine 05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alacakları formu doldurarak kayıtlarını yaptırabilecekler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.