logo

reklam

İddiaları olmayınca icraatları da olmuyor

İddiaları olmayınca icraatları da olmuyor

İddiaları olmayınca icraatları da olmuyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de AK Parti, MHP ve CHP’nin dışında kalan siyasi partilerde yerel seçime ilişkin hiçbir gelişme yok. Bu durum ister istemez iddiaları olmayanların, icraatları da olmuyor yorumunu gündeme taşıyor.

AK Parti, MHP ve CHP’nin dışında kalan partiler arasında özellikle İYİ Parti’nin ne yapacağı merak konusu. Keza, CHP ve İYİ Parti genel başkanlarının gerçekleştireceği buluşmanın ardından her iki siyasi parti arasında bir ittifak olup olmayacağı da belirginlik kazanacak. Özellikle İYİ Parti il başkanı Tuncay Karataş’ın yerel seçime dair şu ana kadar bir açıklama yapmaması da bu buluşmanın gerçekleştirilmesi beklentisine bağlanıyor.

Öte yandan Nevşehir’de hemen hemen her yerel seçimde kamuoyunun pek tanımadığı isimleri gün yüzüne çıkan Saadet Partisinin de CHP – İYİ Parti arasında kurulması muhtemel ittifaka katılmasının gündeme gelebileceği için sessiz kaldığı gözleniyor.

Nevşehir’de siyasi parti teşkilatları bulunan Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi, Vatan Partisi gibi partilerin ise seçimle ilgili bir adımlarının olmaması da dikkatlerden kaçmıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.