Gümüşkent ve Yüksekli de sel yollara zarar verdi

Gümüşkent ve Yüksekli de sel yollara zarar verdi NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir İlçesine bağlı Gümüşkent ve Yüksekli köylerinde meydana gelen etkili yağış nedeniyle oluşan sel, alt yapıda bozulmalara sebep oldu. Genel Sekreter Kamil Duru Gümüşkent ve Yüksekli köylerinde selin etkilerini yerinde inceleyerek, selden etkilenen Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Genel Sekreter Duru, ”Selin meydana gelmesi ve sonrasında […]

 Gümüşkent ve Yüksekli de sel yollara zarar verdi

10.06.2022 - 11:29

Güncelleme : 10.06.2022 - 11:29

Gümüşkent ve Yüksekli de sel yollara zarar verdi

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir İlçesine bağlı Gümüşkent ve Yüksekli köylerinde meydana gelen etkili yağış nedeniyle oluşan sel, alt yapıda bozulmalara sebep oldu.
Genel Sekreter Kamil Duru Gümüşkent ve Yüksekli köylerinde selin etkilerini yerinde inceleyerek, selden etkilenen Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Genel Sekreter Duru, ”Selin meydana gelmesi ve sonrasında Özel İdare ekiplerimiz Vatandaşlarımızın hep yanındaydı, çalışmalar ise aralıksız olarak devam etmektedir. Rabbim milletimizi,memleketimizi daha büyük afetlerden korusun. Bu vesile ile selden etkilenen tüm vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın