Gülşehir’e Mavi yakışır

Gülşehir’e Mavi yakışır NEVŞEHİR(MHA) Kontrollü normalleşme süreciyle birlikte denetimlerini sıklaştıran ve halkın alınan tedbirlere riayet etmesi hususunda uyarılarda bulunan Gülşehir Belediyesi bu konudaki gayretli çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gülşehir Belediyesi zabıta ekipleri Kontrollü Normalleşme sürecinde işyerlerinde denetimlerine devam ediyor. Denetimlerde işyerlerinde alınması gereken tedbirleri yerinde inceleyen zabıta ekiplerinin süreç boyunca denetimlerini sürdüreceğini belirten Gülşehir Belediye Başkanı […]

 Gülşehir’e Mavi yakışır

11.03.2021 - 11:51

Güncelleme : 11.03.2021 - 11:51

Gülşehir’e Mavi yakışır

NEVŞEHİR(MHA) Kontrollü normalleşme süreciyle birlikte denetimlerini sıklaştıran ve halkın alınan tedbirlere riayet etmesi hususunda uyarılarda bulunan Gülşehir Belediyesi bu konudaki gayretli çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gülşehir Belediyesi zabıta ekipleri Kontrollü Normalleşme sürecinde işyerlerinde denetimlerine devam ediyor.

Denetimlerde işyerlerinde alınması gereken tedbirleri yerinde inceleyen zabıta ekiplerinin süreç boyunca denetimlerini sürdüreceğini belirten Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, “Biraz daha dikkat, sağlığımızı ve birbirimizi koruyalım. Gülşehir’imize, Nevşehir’imize mavi yakışır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın