Gülşehir için proje üretmeye devam

Gülşehir için proje üretmeye devam NEVŞEHİR(MHA) AK Partili Gülşehir belediye başkanı Av. Fatih Çiftçi, son iki yıldır nüfusu da artmaya devam eden ilçesi için proje üretmeye devam ediyor. Özellikle Pandemi sürecinde yerel yönetimlerin özel projeler üreterek yeni gelir kaynakları oluşturmalarının öneminin bir kaç kat daha da önem kazandığı gönümüzde Gülşehir Belediye Başkanı Çiftçi’de işte tamda […]

 Gülşehir için proje üretmeye devam

01.03.2021 - 7:58

Güncelleme : 01.03.2021 - 7:58

Gülşehir için proje üretmeye devam

NEVŞEHİR(MHA) AK Partili Gülşehir belediye başkanı Av. Fatih Çiftçi, son iki yıldır nüfusu da artmaya devam eden ilçesi için proje üretmeye devam ediyor.

Özellikle Pandemi sürecinde yerel yönetimlerin özel projeler üreterek yeni gelir kaynakları oluşturmalarının öneminin bir kaç kat daha da önem kazandığı gönümüzde Gülşehir Belediye Başkanı Çiftçi’de işte tamda bunu yapmayı sürdürüyor.

Bir yandan bir kaç yıl öncesine kadar bölgenin en önemli sayfiye alanı olan Sadabad parkını yeniden düzenleyerek o eski, canlı günlerine dönmesi için yoğun bir çaba harcayan Gülşehir Belediye Başkanı Çiftçi, bir yandan da Kızılvadi Hobi Evleri projesinin alt yapısını hazırlıyor.

Belediyeye hem gelir sağlayacak hem de şehrin görünümünü değiştirecek olan projeyle ilgili Başkan Çiftçi, “Dostlar ırmak kenarı Kızılvadi Hobi bahçesi evlerimize Bismillah diyoruz. Hem Belediyemize gelir sağlayacak, hem de Şehrimizin çehresini değiştirecek projelere devam inşallah” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın