Gizligider’e hayırlı olsun ziyareti

Gizligider’e hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Av. Ebubekir Gizligider’i makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Gizligider’e görevinde başarılar dileyen Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olarak atanan Sayın Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun […]

 Gizligider’e hayırlı olsun ziyareti

28.05.2022 - 11:26

Güncelleme : 28.05.2022 - 11:26

Gizligider’e hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Av. Ebubekir Gizligider’i makamında ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Gizligider’e görevinde başarılar dileyen Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olarak atanan Sayın Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlgi ve alakası için kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın