Genel Başkan Yalçın’dan teşekkür belgesi

EBS Başkanı ve yönetimine Genel Başkan Yalçın’dan teşekkür belgesi NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine birer teşekkür belgesi gönderdi. Genel Başkan Ali Yalçın, “15 Temmuz 2020 mutabakat sürecinde üye hedefinize ulaşmanızda gösterdiğiniz üstün gayretlerinizden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” […]

 Genel Başkan Yalçın’dan teşekkür belgesi

06.03.2021 - 11:47

Güncelleme : 06.03.2021 - 11:47

EBS Başkanı ve yönetimine Genel Başkan Yalçın’dan teşekkür belgesi

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine birer teşekkür belgesi gönderdi.

Genel Başkan Ali Yalçın, “15 Temmuz 2020 mutabakat sürecinde üye hedefinize ulaşmanızda gösterdiğiniz üstün gayretlerinizden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” ifadelerine yer verdiği teşekkür belgesi ile Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini onurlandırdı.

Göreve geldikleri ilk günden itibaren Nevşehir’de Eğitim-Bir-Sen ailesinin her geçen yıl daha büyümesi, gelişmesi için var güçleriyle çalıştıklarına dikkat çeken Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın’a gösterdikleri kadir şinaslıktan dolayı bizlerde kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sendikamız Allah’ın da izniyle Nevşehir’de hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Sendikal alanda Kibirlik üreten, sendikacılığa yakışmayan tavırlar sergileyen yapılara karşın duruşunu ve erdemini bozmayan sendikamız, duruşunu ve tavrını netleştiremeyenleri miş, muş gibi yapmaktan kurtulup gerçek sendikacılık yapmaya davet ediyoruz. 2021 yetki sürecinde de sendikamız sadece üye sayısını artırmakla kalmayıp, üyelerinin mesleki, sosyal, kültürel, ekonomik ve benzeri tüm sorunlarıyla ilgilenerek hep birlikte kocaman bir aile olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın