Gençlik Spor daire başkanları Nevşehir’deydi

Gençlik Spor daire başkanları Nevşehir’deydi NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Erdem Mehmet Kurt ve Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dursun Özdemir bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti. İl Müdürü Özdemir’den istatistiki veriler, norm kadro ve tesislerimiz hakkında brifing alan Erdem Mehmet Kurt ve Dursun Özdemir akabinde […]

 Gençlik Spor daire başkanları Nevşehir’deydi

13.03.2021 - 9:26

Güncelleme : 13.03.2021 - 9:26

Gençlik Spor daire başkanları Nevşehir’deydi

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Erdem Mehmet Kurt ve Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dursun Özdemir bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti.

İl Müdürü Özdemir’den istatistiki veriler, norm kadro ve tesislerimiz hakkında brifing alan Erdem Mehmet Kurt ve Dursun Özdemir akabinde tesislerimizde incelemelerde bulundular.

Spor Kompleksinde ve Yurtlarda incelemelerde bulunan Erdem Mehmet Kurt ve Dursun Özdemir burada personellerle bir süre sohbet ettikten sonra şube müdürleri ile toplantı gerçekleştirdiler.

İl Müdürü Özdemir nazik ziyaretlerinden dolayı Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Erdem Mehmet Kurt ve Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dursun Özdemir’e teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın