Gazeteci kamuoyunun vicdanı

Gazeteci kamuoyunun vicdanı NEVŞEHİR(MHA) Gazetecilerin kamuoyunun vicdanı olduğuna vurgu yapan Kapadokya Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, çalışan gazeteciler gününü kutladı. Beşer, “Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, […]

 Gazeteci kamuoyunun vicdanı

09.01.2021 - 12:24

Güncelleme : 09.01.2021 - 12:24

Gazeteci kamuoyunun vicdanı

NEVŞEHİR(MHA) Gazetecilerin kamuoyunun vicdanı olduğuna vurgu yapan Kapadokya Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Beşer, “Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Ülkemizin her köşesinde özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basınımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına 2021 yılının umut verici olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Basın bir milletin müşterek sesidir” ilkesinden hareketle çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın