Esnaf, vatandaş dert küpü

Esnaf, vatandaş dert küpü NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir heyeti Acıgöl, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde de vatandaşın sorunlarını bire bir dinledi. CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığındaki heyet Milletvekilleri, İlçe Başkanları, Avanos Belediye Başkanı, İl sekreteri, İl genel meclisi üyeleri ile birlikte Acıgöl, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafların sorunlarını dinledi. İlgili Haber […]

 Esnaf, vatandaş dert küpü

07.06.2022 - 10:01

Güncelleme : 07.06.2022 - 10:01

Esnaf, vatandaş dert küpü

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir heyeti Acıgöl, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde de vatandaşın sorunlarını bire bir dinledi.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığındaki heyet Milletvekilleri, İlçe Başkanları, Avanos Belediye Başkanı, İl sekreteri, İl genel meclisi üyeleri ile birlikte Acıgöl, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafların sorunlarını dinledi.

Son ekonomik dalgalanmalarla birlikte esnafın, çiftçinin, emeklinin, işçinin, asgari ücretlinin ve toplumun büyük bir bölümünün adeta dert küpüne döndüğünü belirten CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, yaşanan ekonomik sıkıntıların üzerine sünger çekmeye çalışan iktidarın çözüm üretemez halde bulunduğunu dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın