Eravcı, KGK Başkanı Karaca’yı ziyaret etti

Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Eravcı, KGK Başkanı Karaca’yı ziyaret etti Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ve Müdür Yardımcısı Cabir Orkan, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Başkanı Tolga Karaca’yı ziyaret etti. Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ve Müdür Yardımcısı Cabir Orkan, KGK İl Başkanı Tolga Karaca’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Altınyıldız Koleji […]

 Eravcı, KGK Başkanı Karaca’yı ziyaret etti

21.02.2021 - 0:01

Güncelleme : 21.02.2021 - 0:01

Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Eravcı, KGK Başkanı Karaca’yı ziyaret etti

Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ve Müdür Yardımcısı Cabir Orkan, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Başkanı Tolga Karaca’yı ziyaret etti.

Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ve Müdür Yardımcısı Cabir Orkan, KGK İl Başkanı Tolga Karaca’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ziyarette yaptığı açıklamada, “ Uzun yıllardır gazetecilik mesleğini başarılı bir şekilde yürütmüş olduğunuzu yakından takip ediyoruz. Bu kapsamda Türkiye genelinde kurumsal bir yapı ile hizmet vermeye başlayan Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Nevşehir İl Başkanı olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılı çalışmalara imza atacağınızdan yürekten inanıyorum” dedi.

KGK İl Başkanı Tolga Karaca’da ziyaretlerinden dolayı Altınyıldız Koleji İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı ve Müdür Yardımcısı Cabir Orkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın