EBS’de yetki süreci çalışmaları devam ediyor

EBS’de yetki süreci çalışmaları devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitim alanında yetkili sendika niteliğini üzerinde taşıyan Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen’de yetki sürecine ilişkin ziyaretler ve çalışmalar devam ediyor. Eğitim-Bir-Sen Şube Başkan vekili Fatma Aygün ve Başkan Yardımcısı Soner Olgun Avanos ilçesindeki Ahmet Ergün ortaokulu, Avanos Öğretmenevi ile İl Merkezi Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Aygün ve Olgun […]

 EBS’de yetki süreci çalışmaları devam ediyor

11.03.2023 - 12:08

Güncelleme : 11.03.2023 - 12:08

EBS’de yetki süreci çalışmaları devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitim alanında yetkili sendika niteliğini üzerinde taşıyan Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen’de yetki sürecine ilişkin ziyaretler ve çalışmalar devam ediyor.

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkan vekili Fatma Aygün ve Başkan Yardımcısı Soner Olgun Avanos ilçesindeki Ahmet Ergün ortaokulu, Avanos Öğretmenevi ile İl Merkezi Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.

Aygün ve Olgun deprem konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunulurken, tüm eğitim çalışmalarına yardımlarından dolayı teşekkürlerini belirttiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın