Diyanet İşleri Başkan yardımcısı bu ayın konuğu oldu

Diyanet İşleri Başkan yardımcısı bu ayın konuğu oldu NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve proje koordinatörlüğünü Arzu Güleryüz Maraşlı’nın üstlendiği, Hayatın Anlamı Kitap projesi kapsamında gerçekleştirilen okur – yazar buluşmalarının Mayıs ayı konuğu Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı oldu. Martı, lise öğrencileri ile zoom üzerinden bir araya gelerek “Teknoloji Bağımlılığının İslami ve […]

 Diyanet İşleri Başkan yardımcısı bu ayın konuğu oldu

11.05.2021 - 13:07

Güncelleme : 11.05.2021 - 13:07

Diyanet İşleri Başkan yardımcısı bu ayın konuğu oldu

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve proje koordinatörlüğünü Arzu Güleryüz Maraşlı’nın üstlendiği, Hayatın Anlamı Kitap projesi kapsamında gerçekleştirilen okur – yazar buluşmalarının Mayıs ayı konuğu Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı oldu.

Martı, lise öğrencileri ile zoom üzerinden bir araya gelerek “Teknoloji Bağımlılığının İslami ve Ahlaki Boyutu Üzerine”  keyifli sohbet gerçekleştirdi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Huriye Martı’ya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın