DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR 8 ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlar için açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi. Destekleme ve yetiştirme yaz kurslarını yerinde incelemeye önem veren Sayın Müdürümüz Murat DEMİR H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunu, Damat İbrahim Paşa Ortaokulunu ve Diriliş Kız […]

 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

18.08.2021 - 6:26

Güncelleme : 18.08.2021 - 6:26

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR 8 ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlar için açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi. Destekleme ve yetiştirme yaz kurslarını yerinde incelemeye önem veren Sayın Müdürümüz Murat DEMİR H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunu, Damat İbrahim Paşa Ortaokulunu ve Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Okul müdürlerinden açılan kurslar ve Kovid-19 salgınına yönelik alınan tedbirlerle ilgili bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sınav hakkında görüşerek onlarla bir süre sohbet eden Sayın Murat DEMİR “Bilindiği gibi LGS sınavına ve YKS’ye girecek olan ortaokul ve lise son sınıf ile mezun öğrencilerimiz için yaz tatilinin başlaması ile birlikte Kovid-19 tedbirleri alınarak destekleme ve yetiştirme kurslarımız yüz yüze başladı. Okullarımızda bu kurslarımız başarılı bir şekilde yüz yüze devam ediyor. Bugün öğrencilerimizi ve kıymetli öğretmenlerimizi ziyaret edip destekleme ve yetiştirme kurslarımızı yerinde gözlemleyerek bir isteklerinin olup olmadığını sorduk.

Okullarımızın bütün birimleri sürekli dezenfekte ediliyor. Maske ve mesafe kuralına uyuluyor. Okullarımızın tamamı ‘Okulum Temiz’ belgesini almıştı. Şu an öğrencilerimiz alınan tedbirler sayesinde güvenle okullarına gelip yüz yüze kurslara katılabiliyorlar. Hedefimiz öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak. Bu amaçla, tüm tedbirlerimizi alıp 6 Eylül’de yüz yüze eğitimle okullarımızda eğitim öğretime devam edeceğiz.

Bu vesileyle destekleme ve yetiştirme kurslarıyla sınavlara hazırlanan öğrencilerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyor ve başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Okul yöneticilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize de her zamanki gibi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Desteklerini her daim yanımızda hissettiğimiz değerli velilerimize de öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçlerine katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın