“Dert babası” Başkan Gülmez

“Dert babası” Başkan Gülmez NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Kamil Gülmez partisinin teşkilat içi çalışmalarının yanında vakit buldukça Nevşehir esnafının da adeta dert babası. Nevşehir gündemini belirleyen önemli açıklamaları ve eleştirileriyle dikkat çeken CHP İl Başkanı Kamil Gülmez Nevşehir merkezinde esnafların konuğu olmaya ve onların sorunlarını, çözüm önerilerini dinliyor. İlgili Haber Nevşehir Oda ve […]

 “Dert babası” Başkan Gülmez

23.06.2022 - 11:18

Güncelleme : 23.06.2022 - 11:18

“Dert babası” Başkan Gülmez

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Kamil Gülmez partisinin teşkilat içi çalışmalarının yanında vakit buldukça Nevşehir esnafının da adeta dert babası.

Nevşehir gündemini belirleyen önemli açıklamaları ve eleştirileriyle dikkat çeken CHP İl Başkanı Kamil Gülmez Nevşehir merkezinde esnafların konuğu olmaya ve onların sorunlarını, çözüm önerilerini dinliyor.

Cumhuriyet Halk Partisinin mevcut sorunlara bakış açılarını ve çözüm önerilerini de esnafla bire bir paylaşan onların görüşlerini de almayı sürdüren İl Başkanı Kamil Gülmez, özellikle son aylarda ülkenin büyük bir bölümünün yaşadığı ekonomik bunalımdan kurtulabilmek için beceriksizliğini kabul edip bir an önce sandığı halkın önüne getirmesi gerektiğine de dikkat çekiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın