DAHA TEMİZ BİR NEVŞEHİR İÇİN BELEDİYE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

DAHA TEMİZ BİR NEVŞEHİR İÇİN BELEDİYE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA Nevşehir Belediyesi Temizlik ekipleri, hafta sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek temizlik çalışmalarını kentin birçok alanına yaydı. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren Nevşehir Belediyesi, boşalan sokaklarda hummalı bir temizlik çalışması başlattı. Sabahın erken saatlerinden itibaren cadde ve sokakları köşe bucak […]

 DAHA TEMİZ BİR NEVŞEHİR İÇİN BELEDİYE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

28.02.2021 - 11:51

Güncelleme : 28.02.2021 - 11:51

DAHA TEMİZ BİR NEVŞEHİR İÇİN BELEDİYE EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

Nevşehir Belediyesi Temizlik ekipleri, hafta sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek temizlik çalışmalarını kentin birçok alanına yaydı.

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren Nevşehir Belediyesi, boşalan sokaklarda hummalı bir temizlik çalışması başlattı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren cadde ve sokakları köşe bucak temizleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ana arterler başta olmak üzere yolları ve yaya kaldırımlarını da tazyikli su ile yıkadı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca park, yeşil alan ve mahalle aralarında mıntıka temizliği yaptı. Gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda cadde, sokak ve parklar titizlikle temizlenerek atıklar süpürüldü.

Vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan otobüs durakları da temizlenerek hijyenik bir hale getirildi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın