Çetin’den yetki süreci değerlendirmesi

Çetin’den yetki süreci değerlendirmesi NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin’in yetki süreci değerlendirmesinde bulundu. Çetin, “Türk sağlık sen Nevşehir Şubesi olarak bir yetki sürecini daha geride bırakmış bulunmaktayız. Bu süre zarfı içerisinde her tülü baskı, mobing, zulme ve ayrımcılığa rağmen yılmadan, yıkılmadan korkmadan, bir adım […]

 Çetin’den yetki süreci değerlendirmesi

20.05.2022 - 10:59

Güncelleme : 20.05.2022 - 10:59

Çetin’den yetki süreci değerlendirmesi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin’in yetki süreci değerlendirmesinde bulundu.

Çetin, “Türk sağlık sen Nevşehir Şubesi olarak bir yetki sürecini daha geride bırakmış bulunmaktayız. Bu süre zarfı içerisinde her tülü baskı, mobing, zulme ve ayrımcılığa rağmen yılmadan, yıkılmadan korkmadan, bir adım dahi geri atmadan mücadele eden Türk Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe ve İşyeri Temsilcilerimize ve bize destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu yetki döneminde 2021 yılında 518 olan üye sayımızı % 34.5 artırarak 699 çıkarmış bulunmaktayız. Ülkemizin 2023 yılı vizyonu çerçevesinde tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerini en üst seviye çıkarama azmi ve kararlılığındayız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın