Çetin yeniden Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi

Çetin yeniden Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yücel Kazancıoğlu’nun tensipleri, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin onayı ile Nevşehir İl Temsilciliğine yeniden Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin görevlendirildi. Çetin yapılan görevlendirme dolayısıyla yaptığı açıklamada; “12 yıla aşkın süredir aşkla, zevkle temsilciliğini yaptığım Kamu-sen il temsilciliğine bu sene de […]

 Çetin yeniden Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi

27.05.2022 - 12:33

Güncelleme : 27.05.2022 - 12:33

Çetin yeniden Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yücel Kazancıoğlu’nun tensipleri, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin onayı ile Nevşehir İl Temsilciliğine yeniden Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin görevlendirildi.

Çetin yapılan görevlendirme dolayısıyla yaptığı açıklamada; “12 yıla aşkın süredir aşkla, zevkle temsilciliğini yaptığım Kamu-sen il temsilciliğine bu sene de Türkiye Kamu-sen Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yücel Kazanoğlu ve Sayın Genel Başkanımız Önder Kahveci Tarafından yine görevlendirildim. Görev yaptığım süre zarfında haktan, adaletten ve davama olan tutkumdan asla taviz vermeden, her gün davama bir şey daha katma gayreti, azmini ve kararlılığını göstermeye çalıştım. Beni bir kez daha bu göreve layık gören merkez yönetim kurulu teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Rabbim bu yolda güzel şeyler yapmayı bize nasip etsin. Allah ömür verdiği sürece teşkilatımızın uygun görmesi halinde dava’m için mücadele etmeye hazır olduğumun bilinmesini istiyorum. Var olsun teşkilat, var olsun Türkiye Kamu sen” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın