Çat-Nevşehir arası yol genişletme yapım sürüyor

Çat-Nevşehir arası yol genişletme yapım sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından yapım çalışması devam etmekte olan Çat-Nevşehir Yol güzergahı üzerindeki sıcak asfalt çalışması sürüyor. AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Genel Sekreter Kamil Duru ve Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk çalışmaları yerinde inceleyerek devam eden yol yapım çalışmaları […]

 Çat-Nevşehir arası yol genişletme yapım sürüyor

01.06.2023 - 16:49

Güncelleme : 01.06.2023 - 16:49

Çat-Nevşehir arası yol genişletme yapım sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından yapım çalışması devam etmekte olan Çat-Nevşehir Yol güzergahı üzerindeki sıcak asfalt çalışması sürüyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Genel Sekreter Kamil Duru ve Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk çalışmaları yerinde inceleyerek devam eden yol yapım çalışmaları ile ilgili yetkili personellerden bilgi aldılar. Daha Sonra Çat Belediyesini ziyaret ederek devam eden diğer çalışmalar konusunda da bilgiler alıp akabinde vatandaşlarla bir araya gelerek, yolun tüm Vatandaşlara hayırlı uğurlu olması temennilerini ilettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın