Bölgesel kros ligi finallerinde Türkiye 2.cisi oldular

Bölgesel kros ligi finallerinde Türkiye 2.cisi oldular NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli yıldız erkek atletizm takımı Türkiye ikincisi oldu Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve Kapadokya Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Yıldız Erkek Atletizm Takımı, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Kros Ligi Finallerinde Türkiye ikincisi oldu. Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve Kapadokya Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Yıldız […]

 Bölgesel kros ligi finallerinde Türkiye 2.cisi oldular

03.01.2023 - 11:37

Güncelleme : 03.01.2023 - 11:37

Bölgesel kros ligi finallerinde Türkiye 2.cisi oldular

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli yıldız erkek atletizm takımı Türkiye ikincisi oldu Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve Kapadokya Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Yıldız Erkek Atletizm Takımı, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Kros Ligi Finallerinde Türkiye ikincisi oldu.
Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve Kapadokya Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Yıldız Erkek Atletizm Takımı, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Kros Ligi Finallerinde Türkiye ikincisi oldu. Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Kros Ligi Finalleri Sakarya’da yapıldı. Daha önce Yozgat’ta yapılan çeyrek final müsabakalarında ve Kastamonu’da yapılan yarı final müsabakalarında birinci olan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yıldız Erkek Atletizm Takımı, finallerde Nevşehir’i temsil etti.

Mert Hanifi Odaci, Batuhan Ergöz, İbrahim Gökgöz ve Ömer Efe Kantemiz’den oluşan takım finallerde Ağrı’nın ardından ikinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın