Berat kandili sağlık, huzur ve mutluluk getirsin

Berat kandili sağlık, huzur ve mutluluk getirsin NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Kenfederasyonu İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu berak kandilini kutladı. Mutlu, “Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi olan bir Berat Kandili’ni daha hep birlikte idrak etmenin heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, Yüce Rabbimiz nezdinde beratımıza vesile olduğu, Rabbimizin affediciliğine ve […]

 Berat kandili sağlık, huzur ve mutluluk getirsin

27.03.2021 - 16:13

Güncelleme : 27.03.2021 - 16:13

Berat kandili sağlık, huzur ve mutluluk getirsin

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Kenfederasyonu İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Sendikası Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu berak kandilini kutladı.

Mutlu, “Mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi olan bir Berat Kandili’ni daha hep birlikte idrak etmenin heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, Yüce Rabbimiz nezdinde beratımıza vesile olduğu, Rabbimizin affediciliğine ve bağışlayıcılığına sığınmayı öğrettiği gibi, kendimize, ailemize, din kardeşlerimize ve tüm kâinata karşı affedici, onarıcı ve bağışlayıcı olmayı öğretir. Bu gecede dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hataları telafi yoluna gitmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemiz ve İslam âleminin Berat Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın