BEKDİK MAHALLESİ’NDEKİ PARK YENİLENİYOR

BEKDİK MAHALLESİ’NDEKİ PARK YENİLENİYOR Nevşehir Belediyesi tarafından Bekdik Mahallesi’nde bulunan parkta yenileme çalışması başlatıldı. Bahar aylarının gelmesi ile çalışmalarını yoğunlaştıran Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bir yandan mahallelere yeni parklar kazandırırken bir yandan da mevcut parkların bakım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son […]

 BEKDİK MAHALLESİ’NDEKİ PARK YENİLENİYOR

04.05.2021 - 12:31

Güncelleme : 04.05.2021 - 12:31

BEKDİK MAHALLESİ’NDEKİ PARK YENİLENİYOR

Nevşehir Belediyesi tarafından Bekdik Mahallesi’nde bulunan parkta yenileme çalışması başlatıldı.

Bahar aylarının gelmesi ile çalışmalarını yoğunlaştıran Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bir yandan mahallelere yeni parklar kazandırırken bir yandan da mevcut parkların bakım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Bekdik Mahallesi’nde bulunan parkın yenilenmesi için çalışmalarına başladı.

Gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile birlikte spor kondisyon aletleri değiştirilecek ve kullanım ömrü dolan zeminde iyileştirme ve yenileme çalışmalarına gidilecek olan park daha modern ve şık bir görünüme kavuşturulacak.

Yeşil alan ve süs bitkileri için otomatik sulama sistemi de oluşturulacak olan park kısa süre içerisinde vatandaşların kullanımına açılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın