BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ

BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’nün talimatlarıyla Kurban Bayramı öncesinde Uçhisar Kasabasında bütün hanelere, evlerinde yükleme yapılmak üzere ücretsiz olarak 20 ton su verilecek. Başkanı Osman Süslü konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte artan su ihtiyacına yönelik olarak planladığımız bu çalışmayı bayram öncesinde tamamlamış olacağız. Normalleşme kapsamında […]

 BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ

13.07.2021 - 5:10

Güncelleme : 13.07.2021 - 5:47

BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN KURBAN BAYRAMI HEDİYESİ

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’nün talimatlarıyla Kurban Bayramı öncesinde Uçhisar Kasabasında bütün hanelere, evlerinde yükleme yapılmak üzere ücretsiz olarak 20 ton su verilecek.

Başkanı Osman Süslü konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte artan su ihtiyacına yönelik olarak planladığımız bu çalışmayı bayram öncesinde tamamlamış olacağız. Normalleşme kapsamında daha rahat bir bayram geçireceğiz inşallah ama tedbiri elden bırakmayalım. Maske-mesafe-temizlik üçlüsüne uymaya devam edelim” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın