Başkan Salaş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Başkan Salaş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı   Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı   29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Bizlere en değerli miras […]

 Başkan Salaş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

28.10.2022 - 15:16

Güncelleme : 28.10.2022 - 15:16

Başkan Salaş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

 

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Bizlere en değerli miras olarak bırakılan Cumhuriyetimiz, aydınlık yarınlara yürürken çocuklarımız için de rehber olacaktır” dedi.

 

NTB Başkanı İbrahim Salaş, yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Cumhuriyetimizin 99 yıllık tarihi, milletimizin en zor şartlarda nasıl yeniden ayağa kalkabileceğini gösteren, geleceğimiz için bize umut veren, attığımız her adımda ders almamız gereken bir dönemdir.

 

Cumhuriyet’imize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünde Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal etmiş olan aziz silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, rahmet ve minnetle anıyorum. Bu vesile ile Nevşehir Ticaret Borsası Üyelerimizin “Cumhuriyet Bayramını” kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın