Başkan Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

Başkan Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm emekçilerin gününü kutladı. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni […]

 Başkan Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

01.05.2021 - 11:27

Güncelleme : 01.05.2021 - 11:27

Başkan Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm emekçilerin gününü kutladı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, “Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) işçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz buyurmuştur. Bu anlayışla emeğin ve alın terinin kutsal sayıldığı, adaletli paylaşımın esas alındığı bir inanç ve medeniyetin mensupları olarak, tüm emekçilerimize refah, sağlık ve mutluluk temenni ediyorum” dedi.

Çalışıp üreterek, hayata değer katan, alın teriyle elde edilen kazancın faziletine inanan bütün işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayan Borsa Başkanı Salaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İşçi ve işveren çalışma hayatımızın birbirinden ayrı düşünülemeyecek iki asli unsurudur. Girişimci ve sanayici olmadan emekçilerimiz, emekçi kardeşlerimiz olmadan da bizler tek başımıza bir şey ifade etmeyiz.

Dolayısıyla Türkiye eğer kendisine büyük hedefler seçmişse, milli gelirini artırmak istiyorsa, daha müreffeh daha güzel günler görmek istiyorsa bunun yolu birlik ve beraberlikten geçer. Çalışanlarımızın hakları ve emekleri, hepimizin üzerinde titizlikle durduğu ve her zaman saygı göstermek zorunda olduğumuz değerlerdir.

Bu vesileyle Türk iş dünyası adına, alın terleriyle ülkemizin, çocuklarımızın geleceğine büyük katkılar koyan bütün emekçi kardeşlerimin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eder, selam ve saygılarımı sunarım.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın