BAŞKAN PARMAKSIZ, BERAT KANDİLİ’Nİ KUTLADI

BAŞKAN PARMAKSIZ, BERAT KANDİLİ’Nİ KUTLADI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Berat Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Parmaksız mesajında, kandillerin birlik, beraberlik ve kardeşlik için eşsiz bir fırsat olduğunu belirterek, Berat Kandili’nin tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi. Ramazan ayına az bir zaman kala Beraat Kandili’ne ulaşmış olmanın […]

 BAŞKAN PARMAKSIZ, BERAT KANDİLİ’Nİ KUTLADI

27.03.2021 - 5:04

Güncelleme : 27.03.2021 - 5:04

BAŞKAN PARMAKSIZ, BERAT KANDİLİ’Nİ KUTLADI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Berat Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Parmaksız mesajında, kandillerin birlik, beraberlik ve kardeşlik için eşsiz bir fırsat olduğunu belirterek, Berat Kandili’nin tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

Ramazan ayına az bir zaman kala Beraat Kandili’ne ulaşmış olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Parmaksız, “Yüce Allah’ın sınırsız af, merhamet, yardım ve bereketine vesile olan Ramazan Ayı öncesinde mübarek Berat Kandili’ne erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dini duyguların yoğunluk kazandığı merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruk noktasına ulaştığı Berat Kandili’nin, Türk-İslam Alemine hayırlara vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın