Başkan Güneş’e Anlamlı Ziyaret

Başkan Güneş’e anlamlı ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Karapınar İlkokulu öğretmenleri ve idarecileri Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette kasabadaki öğrencilerin eğitim durumu hakkında görüşüldü. Okul Müdürü Mustafa Öncül, “Geleceğimizin mirasçısı öğrencilerimiz için adaylık sürecinden bugüne kadar her zaman yanımızda olarak Maddi ve Manevi desteklerinizden dolayı öğrencilerim ve öğretmenlerim adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” diyerek […]

 Başkan Güneş’e Anlamlı Ziyaret

25.02.2021 - 14:10

Güncelleme : 25.02.2021 - 14:10

Başkan Güneş’e anlamlı ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar İlkokulu öğretmenleri ve idarecileri Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette kasabadaki öğrencilerin eğitim durumu hakkında görüşüldü.

Okul Müdürü Mustafa Öncül, “Geleceğimizin mirasçısı öğrencilerimiz için adaylık sürecinden bugüne kadar her zaman yanımızda olarak Maddi ve Manevi desteklerinizden dolayı öğrencilerim ve öğretmenlerim adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” diyerek Başkan Güneş’e teşekkür plaketi takdim etti.

Kasabadaki eğitim sürecinin daha verimli olması amacıyla öğrencilere maddi ve manevi destek sağlayan Belediye Başkanı Yasin Güneş, adaylık sürecinden itibaren Karapınar İlkokuluna kapsamlı bir kütüphane, kapalı oyun parkı ve zeka oyunları odası kazandırdıklarını, bundan sonra da kasabadaki tüm eğitim kurumlarına her daim destek olmayı sürdüreceklerini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın