Başkan Güneş, 2 yılda neler yaptıklarını anlattı

Başkan Güneş, 2 yılda neler yaptıklarını anlattı NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, düzenlediği toplantıda göreve geldikleri ilk günden itibaren bugüne kadar yaptıklarını, ilerleyen süreçte yapacaklarını anlattı. Kasaba halkının yoğun ilgi gösterdiği, Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen toplantıda 2 yıllık süreçte seçim döneminde kasaba halkına verdikleri çok sayıda projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten […]

 Başkan Güneş, 2 yılda neler yaptıklarını anlattı

03.04.2021 - 11:48

Güncelleme : 03.04.2021 - 11:49

Başkan Güneş, 2 yılda neler yaptıklarını anlattı

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, düzenlediği toplantıda göreve geldikleri ilk günden itibaren bugüne kadar yaptıklarını, ilerleyen süreçte yapacaklarını anlattı.

Kasaba halkının yoğun ilgi gösterdiği, Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen toplantıda 2 yıllık süreçte seçim döneminde kasaba halkına verdikleri çok sayıda projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Güneş, “Kıymetli hemşerilerim, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerden bu güne tam 2 sene geçti. Bu süre içerisinde yaptığımız hizmetleri, kasabamıza kazandırdıklarımızı anlatacağım. Yaptığımız bu hizmetleri birlik ve beraberliğimizin bir meyvesidir. Bu yapıklarımız sizlerden aldığımız destek ve güçle yaptık. Daha yapacağımız çok işimiz var. Seçimlerde 20 tane seçim vaadim vardı, bu güne kadar onlardan 11 tanesini yaptık, 5-6 tanesini de Allahtan bir mânii olmazsa 2021 yılı içerisinde yapacağız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberliğimizi bozmadan, aramıza fitne sokmadan, hep birlikte kasabamızın menfaatleri için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerden istediğim tek bir şey var. Lütfen benle veya belediyemizle ilgili duyduğunuz bir şeyi gelip veya arayarak direk benden yada meclis üyelerimden sorun. Böylece yalanı, iftirayı, fitneyi ve gıybet etmeyi bitirmiş oluruz. Kasabamızın kuruluşundan bu zamana kadar görev yapan tüm belediye başkanlarıma teşekkür ederim, ahirete intikal edenlere de Allah’tan rahmet dilerim. Herkese olduğu gibi bize de bu görevin emanet olduğu bir gün bitecek olduğunun farkındayız. Her zaman söylediğim gibi bu emanetin sahibi sizlersiniz. Ben  ve meclis üyelerim sizlerin sayesinde sizleri temsilen ve sizlere hizmet etmek için, günü geldiğinde de sizlere hesap vermek için o koltukta oturuyoruz. Hiçbir vatandaşımın hakkını hiç kimseye yedirmeden Allah rızası için herkese eşit davranarak çalıştık, çalışamaya da devam edeceğiz. Asla büyük hesaplar içerisinde olmadık, çünkü hesapların en büyüğü Rabbimin hesabıdır. Seçildiğim günden bu güne kadar en çok sevindiğim şey oy veren de oy veremeyen de çok rahat bir şekilde gelip çayımızı içti, derdini anlattı. Seçimle alakalı asla kincilik, ayrımcılık yapmadık. Sizlerin de bu şekilde seçim kini gütmediğiniz, küskünlük dargınlık içerisinde olmadığınız için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hakkın ve halkın kutlu mücadelesi için çalışmaya devam edeceğiz. Birazdan anlatacağım 2 yılda yaptıklarımızda bizlere destek olan kurum temsilcilerine, Milletvekillerime, Bakanlarımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve bizlerin her zaman yanında olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın