Başkan Çiftçi sağlıkçıları özel günlerinde yalnız bırakmadı

Başkan Çiftçi sağlıkçıları özel günlerinde yalnız bırakmadı NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, hafta sonuna denk gelen 14 Mart tıp bayramında ilçe de görev yapan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. İlçede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutlayan, sorunlarını dinleyen Başkan Çiftçi, “Özellikle son bir yıldır dünyanın ve ülkemizin üzerine kabus gibi çöken Korona […]

 Başkan Çiftçi sağlıkçıları özel günlerinde yalnız bırakmadı

15.03.2021 - 14:32

Güncelleme : 15.03.2021 - 14:32

Başkan Çiftçi sağlıkçıları özel günlerinde yalnız bırakmadı

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, hafta sonuna denk gelen 14 Mart tıp bayramında ilçe de görev yapan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.

İlçede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutlayan, sorunlarını dinleyen Başkan Çiftçi, “Özellikle son bir yıldır dünyanın ve ülkemizin üzerine kabus gibi çöken Korona virüs salgını bir kez daha gösterdi ki insan hayatında sağlığından daha kıymetlisi yok. Bu süreçte son derece fedakarca hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızı gösterdikleri bu insani hassasiyetlerinden dolayı her birini ayrı ayrı kutluyorum. Umarız bu salgın bir an önce son bulur ve sağlık çalışanlarımızın üzerindeki yükte azalır” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın