Başkan Altınışık ve yönetimi Kırşehir’deydi

Başkan Altınışık ve yönetimi Kırşehir’deydi NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir İl Başkanı Abdulgani Altınışık ve beraberindeki Parti yöneticileri hafta sonunda Kırşehir teşkilatının düzenlediği ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da katıldığı programa kılım sağladı. Başkan Altınışık; “Genel Başkanımızın Kırşehir programına teşkilatımızla birlikte katılım sağladık. Hayırlara vesile olsun inşallah. Misafirperverliklerinden dolayı tüm Kırşehir teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz” […]

 Başkan Altınışık ve yönetimi Kırşehir’deydi

23.01.2023 - 12:01

Güncelleme : 23.01.2023 - 12:01

Başkan Altınışık ve yönetimi Kırşehir’deydi

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir İl Başkanı Abdulgani Altınışık ve beraberindeki Parti yöneticileri hafta sonunda Kırşehir teşkilatının düzenlediği ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da katıldığı programa kılım sağladı.

Başkan Altınışık; “Genel Başkanımızın Kırşehir programına teşkilatımızla birlikte katılım sağladık. Hayırlara vesile olsun inşallah. Misafirperverliklerinden dolayı tüm Kırşehir teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu arada söz konusu programda ülke gündemine dair açıklamalarda bulunan YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partilerinin bir baraj sorunu olmadığını da belirtti.

İsveç’i şiddetle kınıyoruz!

Yaptığı açıklamada İsveç’te İslam’a olan düşmanlığıyla bilinen aşırı sağcı siyasetçi Rasmus Paludan’ın Türkiye Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim yakma eylemine izin verilmesine sert tepki gösteren Genel Başkan Erbakan, “Bu olayı şiddetle kınıyoruz. İsveç makamlarının böyle bir izin vermesi büyük bir skandaldır. Bu bir nefret suçudur. Bu gelişme Milli Görüş’ün 50 yıldır ortaya koyduğu söylemler ve çizginin haklılığını göstermiş, Erbakan Hocamızın ‘Avrupa’dan bize hayır gelmez, Avrupa Birliği’nin kapısında beklemenin faydası yok’ derken ciddiye almayanlar için işte Avrupa dediğiniz bu! Bu zihniyetten bu kafadan Türkiye’ye hayır gelmez.” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi’nin baraj problemi yok

Yaptırılan son anketin yüzde 8 çıkması ve 300 bine yaklaşan üyesi sayı ile yaklaşan seçimler öncesi Yeniden Refah Partimizin baraj problemi olmadığını söyleyen Genel Başkan, “Metalleri yorulmuş, boyaları dökülmüş, bu millete verecek bir şeyi kalmamış mevcut iktidarın artık emeklilik zamanı gelmiştir. Su görünmüş teyemmüm bozulmuştur. Bunun yanında 6 benzemezin bir araya geldiği masa başındakiler ve mevcut iktidar kasa başındakilerin milletimize umut olamadığı açık bir şekilde ortadadır. Milletimizin akın akın partimize gelmesi bunun en büyük göstergesidir. Dün Yozgat’ta MHP’nin önemli isimlerinden biri ve kendisiyle birlikte 382 kişi partimize iltihak etti. Biz halkla buluşma programlarında üye yapmaktan esnaf ziyareti yapmaya imkan bulamıyoruz zaman zaman.” dedi.

14 Mayıs’ta millet size artık yeter diyecek Sayın Erdoğan

Kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı 14 Mayıs 1950 seçimlerine atıfla seçim tarihine işaret olarak yorumlanan sözlerini değerlendiren Erbakan, “ Sayın Cumhurbaşkanı’nın sözlerine  bu seçimlerin ‘artık yeter’ seçimleri olacağına gönülden biz de inanıyoruz. Ancak bu millet, kaynakları imtiyazlılara aktaran ve  20 yıllık iktidarının sonunda kendisini -12 derecede ucuz et kuyruğuna, askıda ekmek kuyruklarına, ekmeğin yarı fiyatına satılan bayat ekmeğe mahkum eden AK Parti iktidarına ‘artık yeter’ diyecek. Uygulamada iktidardan farkı olmayan masa başındakilere de artık yeter diyecek ve Milli Görüş’ün temsilcisi Yeniden Refah Partisi’ni seçerek sandıkta en büyük dersi verecek.” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın