Başkan Ali Doğan Simit il başkanları toplantısındaydı

Başkan Ali Doğan Simit il başkanları toplantısındaydı NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun başkanlığında yapılan il başkanları toplantısına katıldı. Parti genel merkezinde yapılan toplantıda İl başkanları ve il müfettişlerinin bir araya geldiğini kaydeden İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Genel başkanımızın basın açıklamasıyla başlayan il başkanları ve il müfettişleri toplantısında […]

 Başkan Ali Doğan Simit il başkanları toplantısındaydı

04.04.2021 - 13:40

Güncelleme : 04.04.2021 - 13:40

Başkan Ali Doğan Simit il başkanları toplantısındaydı

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun başkanlığında yapılan il başkanları toplantısına katıldı.

Parti genel merkezinde yapılan toplantıda İl başkanları ve il müfettişlerinin bir araya geldiğini kaydeden İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Genel başkanımızın basın açıklamasıyla başlayan il başkanları ve il müfettişleri toplantısında genel başkan yardımcılarımızın sunumları oldukça dikkat çekiciydi. Parti içi teşkilat çalışmaları ve Türkiye gündemi değerlendirilmelerinin de yapılan toplantı il başkanlarımızın sunumları da ülkenin içerisinde bulunduğu durumun birer fotoğrafını çekti. Saadet Partisi olarak kutuplaştırıcı değil kucaklayıcı, ayrıştırıcı değil birleştirici, siyasi ranta değil halka hizmeti esas alan, gücü değil, hakkı üstün tutan bir siyaset anlayışı sergilemeye devam edecektir” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın