Başkan Aktürk’ten Ürgüplülere müjde

Başkan Aktürk’ten Ürgüplülere müjde NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp millet bahçesi spor alanı konsept projesi %100 hibe aldı. ilçede yapılacak toplam alanı 223 bin m2 olan Ürgüp millet bahçesi projesi kapsamındaki, 13 bin m2’lik alan üzerinde kurulacak “Milet bahçesi spor alanı konsept projesi” gençlik ve spor bakanlığından % 100 hibe alarak gerçekleştirilecek. ilçede yapılacak olan spor alanı kompleksi […]

 Başkan Aktürk’ten Ürgüplülere müjde

19.06.2021 - 10:26

Güncelleme : 19.06.2021 - 10:26

Başkan Aktürk’ten Ürgüplülere müjde

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp millet bahçesi spor alanı konsept projesi %100 hibe aldı.

ilçede yapılacak toplam alanı 223 bin m2 olan Ürgüp millet bahçesi projesi kapsamındaki, 13 bin m2’lik alan üzerinde kurulacak “Milet bahçesi spor alanı konsept projesi” gençlik ve spor bakanlığından % 100 hibe alarak gerçekleştirilecek.

ilçede yapılacak olan spor alanı kompleksi içerisinde bir adet yarı olimpik yüzme havuzu, bir adet kapalı ve açık halı sahaları, tenis kortu, basketbol, futbol ve voleybol sahaları yer alacak.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Projemizin gerçekleşmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu olmak üzere, Valimiz İnci Sezer Becel, İl Başkanımız Ali Kemikkıran Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz , Yücel Menekşe ‘ye vermiş oldukları destek ve katkı için teşekkür ediyorum.sizler her şeyin en güzeline layıksınız ve bizler sizin için gece gündüz mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın