Başkan Ağmanalmaz’dan teşekkür

Başkan Ağmanalmaz’dan teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Sendikaların yetkilendirme süreci tamamlandı. Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir’de yetkili sendika oldu. Sendikacılığın yüz akı Büro Memur-Sen’e teveccüh her geçen sene artarak devam ediyor. Bu yıl da gelenek bozulmadı ve Büro Memur Sen Nevşehir Şubesi, en yüksek üye sayısı ile yetkili sendika ünvanını devam ettirdi. 430 üye ile Nevşehir genelinde ilk […]

 Başkan Ağmanalmaz’dan teşekkür

24.05.2021 - 10:38

Güncelleme : 24.05.2021 - 10:38

Başkan Ağmanalmaz’dan teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Sendikaların yetkilendirme süreci tamamlandı. Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir’de yetkili sendika oldu.

Sendikacılığın yüz akı Büro Memur-Sen’e teveccüh her geçen sene artarak devam ediyor. Bu yıl da gelenek bozulmadı ve Büro Memur Sen Nevşehir Şubesi, en yüksek üye sayısı ile yetkili sendika ünvanını devam ettirdi.

430 üye ile Nevşehir genelinde ilk sırada yer alan Büro Memur-Sen, diğer tüm sendikalara fark atarak yine zirvenin tek sahibi oldu.

Büro Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz, “Bu başarının mimarları olan Büro Memur Sen Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, İlçe ve İşyeri Temsilcilerimize, Kadın Kolları Komisyonumuza ve çok değerli üyelerimize sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın