Banka promosyon ihalesi yapılacak

Banka promosyon ihalesi yapılacak NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi personelinin maaş, mesai, ikramiye ve diğer özlük haklarının banka ile ödenmesi hususunda Banka Promosyon İhalesi yapılacak. Banka promosyon ihalesi web adresimizde ihale dokümanları ile birlikte duyuruldu. Şartname hükümlerine uygun olarak, banka promosyon ihalesine katılım halinde, ilk maaş ödemeleri ile birlikte peşin ve tek seferde ödemeli kişi başına verilecek net […]

 Banka promosyon ihalesi yapılacak

18.05.2022 - 11:18

Güncelleme : 18.05.2022 - 11:26

Banka promosyon ihalesi yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi personelinin maaş, mesai, ikramiye ve diğer özlük haklarının banka ile ödenmesi hususunda Banka Promosyon İhalesi yapılacak. Banka promosyon ihalesi web adresimizde ihale dokümanları ile birlikte duyuruldu.

Şartname hükümlerine uygun olarak, banka promosyon ihalesine katılım halinde, ilk maaş ödemeleri ile birlikte peşin ve tek seferde ödemeli kişi başına verilecek net promosyon teklif mektubunuzun diğer belgeler ile birlikte (İmzalı ve kaşeli şartname ile banka yetkilisi mektubu) kapalı zarf içerisinde, zarf kapağı mühürlü ve imzalı olarak en geç 25 Mayıs 2022 tarihi saat 17.00’ ye kadar Nevşehir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekiyor.

Şartnamede belirtildiği üzere teklif zarfları teslim ediliş sırasına göre komisyon tarafından açılacak, alınan tekliflerin uygun görülmesi halinde açık artırmaya gidilecek, en yüksek ve en avantajlı kişi başına düşen net promosyon teklifi alındığında promosyon ihalesi tamamlanacak.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın