Atlı asker uğurlamasına katıldı

Atlı asker uğurlamasına katıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele derneği Başkanı Makbule Atlı, asker uğurlamasına katıldı. Atlı, 2000 evler mahallesinde Erhan Aslan’ın oğlunu asker ocağına uğurlamasına katıldı. Vatan nöbetine uğurlanan askerlerle ve yakınlarıyla bir araya gelen Makbule Atlı, herkes ile tek tek selamlaşarak sohbet etti. İlgili Haber AK Partide Zafer Salgın gerçeği […]

 Atlı asker uğurlamasına katıldı

06.02.2023 - 11:45

Güncelleme : 06.02.2023 - 11:45

Atlı asker uğurlamasına katıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele derneği Başkanı Makbule Atlı, asker uğurlamasına katıldı.

Atlı, 2000 evler mahallesinde Erhan Aslan’ın oğlunu asker ocağına uğurlamasına katıldı. Vatan nöbetine uğurlanan askerlerle ve yakınlarıyla bir araya gelen Makbule Atlı, herkes ile tek tek selamlaşarak sohbet etti.

Nevşehir için memleketimiz için her daim birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Makbule Atlı, “Çıktığımız yolda, daha önce de Nevşehir belediyesinde meclis üyeliği yapmış siyaseti hiç bırakmamış biriyim. Nevşehir belediye başkanlığına ve milletvekilliğine kim aday gösterildi ise durmak yok yola devam diyerek onların yanında olduk ve çalıştık. 2000 evler mahallesinde asker uğurlamasında kınalı kuzularımızı vatan nöbetine uğurlarken haliyle duygulu anlar da yaşadık. Bundan sonrada memleketimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek asker ailelerine evlatlarına en kısa zamanda kavuşmaları temennisinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın