Artık hediyeler bile At’tan

Artık hediyeler bile At’tan NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya’nın başkenti Nevşehir’de daha iki sene öncesine kadar at figürlerini hükümet konağı önündeki anıttan başka görebilmeniz mümkün değildi. Ancak artık hediyeler bile at’tan. Ürgüp Belediyesinin Üçgüzeller mevkiine ve kentin girişine yerleştirdiği, ardından Nevşehir Belediyesinin şehrin değişik alanlarına yerleştirdiği At maketlerinin ardından şaha kalkmış at figürü bu kez hediyelik eşyalarla öne […]

 Artık hediyeler bile At’tan

21.02.2021 - 1:07

Güncelleme : 21.02.2021 - 1:07

Artık hediyeler bile At’tan

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya’nın başkenti Nevşehir’de daha iki sene öncesine kadar at figürlerini hükümet konağı önündeki anıttan başka görebilmeniz mümkün değildi. Ancak artık hediyeler bile at’tan.

Ürgüp Belediyesinin Üçgüzeller mevkiine ve kentin girişine yerleştirdiği, ardından Nevşehir Belediyesinin şehrin değişik alanlarına yerleştirdiği At maketlerinin ardından şaha kalkmış at figürü bu kez hediyelik eşyalarla öne çıktı.

Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, Nevşehir belediye başkan yardımcısı Mustafa Alevli’ye işte o at figürlü bir hediyeyi sundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın