ARINCI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ARI’YA ZİYARET

CUMHURBAŞKANLIĞI DEVLET DENETLEME KURULU BAŞKANI ARINCI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ARI’YA ZİYARET Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile birlikte Kayaşehir’i gezdi. Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı makamında ziyaret etti. İlgili Haber Sertifika dağıtım töreni düzenlendi Ziyaretten […]

 ARINCI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ARI’YA ZİYARET

03.01.2021 - 8:03

Güncelleme : 03.01.2021 - 8:03

CUMHURBAŞKANLIĞI DEVLET DENETLEME KURULU BAŞKANI ARINCI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ARI’YA ZİYARET

Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile birlikte Kayaşehir’i gezdi.

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arı, Arıncı’ya Nevşehir Belediyesi’nin devam eden ve yıl içerisinde gerçekleştirilecek olan projelerine ilişkin bilgiler verdi.

Nevşehir’i her alanda örnek gösterilen Türkiye’nin marka kentlerinden biri haline getirmek gibi bir hedeflerinin olduğunu belirten Arı, bunun için büyük bir gayretle çalıştıklarını söyledi.

Arı daha sonra konuk Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı’ya çini bir tabak ve amfora hediye etti.

Arıncı’da Başkan Arı’ya teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı ve Belediye Başkanı Rasim Arı daha sonra birlikte Nevşehir Kalesi ve Kayaşehir’i gezdi.

Arı, burada da Arıncı’ya Kayaşehir’in tarihi ve bölgede belediye tarafından yürütülen turizm yatırımları hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın