ARGE birimi ve öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi

ARGE birimi ve öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş birliği ile hazırlanan Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabının hazırlanmasında emeği geçen ARGE Birimi ve öğretmenlere Bakanlık tarafından gönderilen teşekkür belgelerini takdim etti. Editörlüğünü MEB Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim […]

 ARGE birimi ve öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi

28.05.2021 - 9:36

Güncelleme : 28.05.2021 - 9:36

ARGE birimi ve öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş birliği ile hazırlanan Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabının hazırlanmasında emeği geçen ARGE Birimi ve öğretmenlere Bakanlık tarafından gönderilen teşekkür belgelerini takdim etti.

Editörlüğünü MEB Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Dr. Volkan Hasan Kaya’nın yaptığı Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabı İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ilgili alan öğretmenleri tarafından hazırlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “Yöremizin en önemli simgelerinden biri olan çamurun sanata dönüşmesi yolunda öncülük edecek ve Tasarım Beceri Atölyelerimizde önemli bir kaynak olarak kullanılacak kitabın ilimizde görev yapan ekip ve öğretmenlerce hazırlanmasını son derece önemli buluyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın