ALTINYILDIZLI MİNİKLER İTFAİYE MERKEZİNDE

ALTINYILDIZLI MİNİKLER İTFAİYE MERKEZİNDE Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencilerimiz, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Ziyarette İtfaiye çalışanları, öğrencilerimize itfaiye binasını gezdirerek, İtfaiyenin çalışmaları hakkında uygulamalı bilgiler verdiler. Öğrencilerimize yangınlarla ilgili bilgilendirme yapan itfaiye çalışanları, çocuklarımızı itfaiye araçlarına bindirdi ve yangın söndürme tatbikatı yapıldı. Ardından öğrencilerimiz ile hatıra fotoğrafı da çektirdiler. Altınyıldız Kreş ve Anaokulu […]

 ALTINYILDIZLI MİNİKLER İTFAİYE MERKEZİNDE

01.06.2022 - 17:14

Güncelleme : 01.06.2022 - 17:14

ALTINYILDIZLI MİNİKLER İTFAİYE MERKEZİNDE

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencilerimiz, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Ziyarette İtfaiye çalışanları, öğrencilerimize itfaiye binasını gezdirerek, İtfaiyenin çalışmaları hakkında uygulamalı bilgiler verdiler. Öğrencilerimize yangınlarla ilgili bilgilendirme yapan itfaiye çalışanları, çocuklarımızı itfaiye araçlarına bindirdi ve yangın söndürme tatbikatı yapıldı. Ardından öğrencilerimiz ile hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak bu tür gezilerimiz ile “yaparak ve yaşayarak öğrenme” öğretim ilkelerimizden ayırmadan çocuklarımızın yeni bilgiler edinmesini sağlamaktayız.

Ev sahipliklerinden ve ilgilerinden dolayı Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu Mutlu Çocukların Okul

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın